دستگاه میکسر و هم زن

ریبون بلندر| دستگاه ریبون بلندر | ریبون میکسر

ریبون بلندر,دستگاه ریبون بلندر,دستگاه بلندر,ریبون بلندر پودری,ریبون بلندر استیل,فروش دستگاه ریبون بلندر,فروش دستگاه بلندر,ساخت دستگاه بلندر,ساخت بلندر افقی,قیمت دستگاه بلندر استیل,قیمت دستگاه بلندر,خرید دستگاه بلندر

ریبون بلندر جهت مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگن  به لحاظ دانه بندی با شرایط میکس یکنواخت می باشد. مکانیزم دستگاه ریبون بلندر میکس ریبون بلندر به خاطر کشیده شدن دو مسیر پره حول محور شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند. باعث اختلاط و میکس یکدست در مدت زمان کوتاه خواهد شد. دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید 304 و 314 به سفارش مشتری ساخته می شود. سیستم انتقال قدرت از طریق موتور و گیربکس که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم دستگاه تعیین می شود. ریبون بلندر دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو  یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به توان اپراتور را دارد. ماشین سازی به آفرین سازنده انواع دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای 100 الی 10000 لیتر می باشد.

سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷
Tuesday, May 22, 2018
behafarinco

دستگاه ریبون بلندر

ریبون بلندر

 

دستگاه ریبون بلندر جهت مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگن  به لحاظ دانه بندی با شرایط میکس یکنواخت می باشد. مکانیزم میکس ریبون بلندر به خاطر کشیده شدن دو مسیر پره حول محور شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند. باعث اختلاط و میکس یکدست در مدت زمان کوتاه خواهد شد. دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید 304 و 314 به سفارش مشتری ساخته می شود. سیستم انتقال قدرت از طریق موتور و گیربکس که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم دستگاه تعیین می شود.

ریبون بلندر دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو  یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به توان اپراتور را دارد.

ماشین سازی به آفرین سازنده انواع دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای 100 الی 10000 لیتر می باشد.

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 
 

ثبت سفارش

تماس با ما

آدرس: کیلومتر20 جاده قدیم کرج، شهرقدس،
بلوار 45 متری انقلاب، انتهای خیابان چمن، خیابان صنعت

تلفن:          46897086 -021

فکس:         46862890 -021

ایمیل:         info@behafarinco.ir

SANADATA | SanaCMS 7.3

بسته بندی,دستگاه های بسته بندی,سازنده دستگاه,بستهبندی,ماشین سازی به آفرین ,سازنده ماشین آلات,ماشین آلات صنعتی