دستگاه میکسر و هم زن

ریبون بلندر| دستگاه ریبون بلندر | ریبون میکسر

ریبون بلندر,دستگاه ریبون بلندر,دستگاه بلندر,ریبون بلندر پودری,ریبون بلندر استیل,فروش دستگاه ریبون بلندر,فروش دستگاه بلندر,ساخت دستگاه بلندر,ساخت بلندر افقی,قیمت دستگاه بلندر استیل,قیمت دستگاه بلندر,خرید دستگاه بلندر

ریبون بلندر جهت مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگن  به لحاظ دانه بندی با شرایط میکس یکنواخت می باشد. مکانیزم دستگاه ریبون بلندر میکس ریبون بلندر به خاطر کشیده شدن دو مسیر پره حول محور شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند. باعث اختلاط و میکس یکدست در مدت زمان کوتاه خواهد شد. دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید 304 و 314 به سفارش مشتری ساخته می شود. سیستم انتقال قدرت از طریق موتور و گیربکس که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم دستگاه تعیین می شود. ریبون بلندر دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو  یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به توان اپراتور را دارد. ماشین سازی به آفرین سازنده انواع دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای 100 الی 10000 لیتر می باشد.

پنج‌شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
Thursday, June 27, 2019
behafarinco

دستگاه ریبون بلندر

ریبون بلندر

 

دستگاه ریبون بلندر جهت مخلوط کردن دو یا چند نوع پودر همگن به لحاظ دانه بندی با شرایط میکس یکنواخت می باشد. مکانیزم میکس ریبون بلندر به دلیل کشیده شدن دو مسیر پره حول محور یک شافت وسط که در جهت مخالف یکدیگر حرکت می کنند باعث اختلاط و میکس یکدست و یکنواخت در مدت زمان کوتاه خواهد شد. 

دستگاه ریبون از جنس آهن یا استیل با گرید 304 و 314 به سفارش مشتری ساخته می شود. سیستم انتقال قدرت فولی و تسمه از طریق موتور به گیربکس می باشد که توان آن بر اساس ظرفیت و حجم و نوع پودر تعیین می شود.

ریبون بلندر دارای دریچه تخلیه از وسط یا کنار می باشد و همچنین قابلیت انتقال مواد میکس شده از طریق اسکرو  یا انتقال پودر با سیستم پنوماتیک بدون نیاز به اپراتور را دارد.

دستگاه ریبون بلندر قابل استفاده در صنایع ( غذایی، دارویی، شیمیایی، آرایشی و بهداشتی ) مناسب جهت مواد پودری مانند آرد، شکر، نمک، شیر خشک، پودر کیک، نشاسته، گندم، ذرت، انواع ادویه، بکینگ پودر، مالتودکسترین، انواع خوراک دام، انواع کودهای کشاورزی، انواع پودرهای آرایشی و بهداشتی، چای و قهوه، انواع رنگ های پودری و...

قابلیت نصب سیستم پاشش مایع روی پودر  و همچنین متصل شدن دریچه خروجی به سیستم انتقال پودر

ماشین سازی به آفرین سازنده انواع دستگاه ریبون بلندر در ظرفیتهای صد الی پنج هزار لیتر و امکان طراحی و ساخت ریبون بلندر دو جداره و سه جداره مناسب جهت فرآوری پودرها در دمای مختلف را دارد.

 

 

 

 
 
 

 

 

     

 

 

 

 

 
 

ثبت سفارش

تماس با ما

آدرس: کیلومتر20 جاده قدیم کرج، شهرقدس،
بلوار 45 متری انقلاب، انتهای خیابان چمن، خیابان صنعت

تلفن:          46897086 -021

فکس:         46862890 -021

ایمیل:         info@behafarinco.ir

SANADATA | SanaCMS 7.3

بسته بندی,دستگاه های بسته بندی,سازنده دستگاه,بستهبندی,ماشین سازی به آفرین ,سازنده ماشین آلات,ماشین آلات صنعتی