دستگاه میکسر و هم زن

دستگاه سیل القایی دستی

دستگاه سیل القایی,سیل القایی دستی,سیل القایی هوا خنک,سیل القایی آب خنک,فروش سیل القایی,فروش دستگاه سیل دستی

در ماشین فویل سیل القایی بطری پس ازبسته شدن درب که در داخل آن یک لایه سیل آلومینیومی قرارا گرفته است از زیر هددستگاه عبور می‌کند. انرژی الکترومغناطیسی از درپوش عبور کرده و باعث می‌شود کهفویل گرم شده و به اطراف دهنه بطری بچسبد و در نهایت ظرفی کاملاً سیل شده و بدون منفذ ارائه دهد. نمودار زیر مراحل این عمل را نشان میدهد.

پنج‌شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
Thursday, June 27, 2019
behafarinco


 

دستگاه سیل القایی 


 


 

 


  


 

چرا و چگونه يک دستگاه درزبندی سيل القايي انتخاب کنيم!

مقدمه:

اين مقدمه صرفاً در باب اثبات لزوم بسته بندي بهتر نگاشته شده،‌ لذا اگر شما به فواید آن آگاهيد مي توانيد بدون اتلاف وقت مستقيماً به سراغ بخش هاي بعدي مقاله برويد.

مدت زيادي است که در سطح جهان ازدستگاههاي سيل القايي در صنايع مختلف استفاده مي شود، و به تازگی در ايران نیز کاربرد پیداکرده ولی بسياري از توليد كنندگان از مزايا و يا طرز كار آن آگاهي چنداني ندارند. شايد دليل عمده اين امر اين است كه مفهوم بسته بنديِ   Tamper Evidence و يا بسته بندي اي كه دستخوردگي جنس را آشكار كند چندان در ايران مورد توجه مصرف كنندگان و در نتيجه توليد كنندگان نبوده است. دليل ديگر مي تواند اين باشد كه خريداران ايراني هنوز به ظاهر آبرومندانه جنس كمتر از قيمت پايين آن اهميت مي دهند. حداقل با كمي دقت در نوع بسته بندي اي كه توليد كنندگان مختلف براي عرضه اجناس خود انتخاب مي كنند اين نتيجه به دست مي آيد. جلوگيري از ريخت و ريز محصول بر روي ظرف، راحتي استفاده از ظرف، عدم دستخوردگي محصول، جلوگيري از هوازدگي و درنتيجه سلامت و خوش طعمي محصول، ظاهر فريبنده و دعوت كننده كالا نكاتي است که اكثر مواقع توجهي به آنها نمي شود. براي تاييد اين مدعا مي توان به بسته بندي انواع سسهاي گوجه فرنگي داخلی كه بی شك همه خوانندگان با آنها آشنا هستند، اشاره كرد. يكي از پرطرفدارترين اين ها، به خصوص در رستورانها، انواع ظروف پلي اتيلني است كه يك درپوش مخروطي در قسمت فوقاني آنها تعبيه شده تا با پيچاندن آن مسير خروجي سس را باز كرده و بعد با فشار دادن بدنه ظرف، سس را به بيرون هدايت نمود. اين بسته بندي  موجود در بازار ايران يك كپي نا خوانا از روي نمونه هاي خارجي است كه بدون توجه به علت اصلي طراحي اينگونه اين ظروف انجام می گیرد. براي اينكه بهتر متوجه منظور من بشويد کافیست يك نمونه از سسهاي خارجي موجود در بازار با بسته بندي مشابه را تهيه و از آن استفاده كنيد (حتماً دقت كنيد كه قبل از مصرف سيل داخل ظرف را جدا كنيد والا تلاشتان براي خروج سس بي نتيجه خواهد ماند!) سپس در آنرا ببنديد. پس از يك هفته سعي كنيد دو مرتبه از اين سس استفاده كنيد و لذت ببريد! حال همين كار را با نمونه های وطنی انجام دهيد، خوب ...

واقعيت اين است كه در بازار سريعاً رو به توسعه ورشد ایران  هر روز محصولي جديد و توليد كننده اي جديد در رشته صنعتي شما وارد مي شود .درنتیجه رقابت بر سر عرضه  محصولات با كيفيتِ بهتر، قيمتِ مناسبترو بسته بندي جذّاب تر،‌كاراتر و ايمن تر بيشتر خواهد شد. از طرف ديگرسياست پيوستن كشور به WTO خواه نا خواه تعرفه هاي پايينتر و سرازير شدن محصولات با كيفيت خارجي به بازار ايران را گريزناپذير كرده و آمادگي شما را براي مواجهه با آن در همه زمينه ها از جمله بسته بندي محصولاتتان مي طلبد. آنچه مسلم است توليد اكثر كالاهاي مصرفي كار پيچيده اي نیست و نياز به فن آوري پيشرفته اي ندارد و هر توليد كننده زيركي تمام تلاش خود را مي كند كه بهترين كيفيت را ارايه دهد و در يك بازار كاملاً رقابتي كيفيت محصولات توليدي بسيار به هم نزديك خواهد شد.‌ لذا آنچه كه مي تواند شما را از رقبا پيش بيندازد و كالاي شما را از ديگران متمايز و سود بيشتري عايدتان كرده و بقاي شما را در بازار تضمين كند، توجه به نكات ريز و بر آوردن آن دسته از نيازهاي مشتري است كه ديگران به فكر آن نيستند. پس عجله كنيد.


 

نحوه عملکرد ماشین فویل سیل القایی

در ماشین فویل سیل القایی بطری پس ازبسته شدن درب که در داخل آن یک لایه سیل آلومینیومی قرارا گرفته است از زیر هددستگاه عبور می‌کند. انرژی الکترومغناطیسی از درپوش عبور کرده و باعث می‌شود کهفویل گرم شده و به اطراف دهنه بطری بچسبد و در نهایت ظرفی کاملاً سیل شده و بدون منفذ ارائه دهد. نمودار زیر مراحل این عمل را نشان میدهد.

 

  • در این حالت بطری پر می‌شود.
  • در این حالت درپوشمخصوص که داخل آن سیل آلومینیومی قرار دارد بر روی درب ظرف بسته می‌شود.
  • بطری از زیر هد دستگاه عبور کرده و لایه آلومینیومی گرم می‌شود.
  •  لایهآلومینیومی کاملاً به دهانه بطری چسبیده است.
  • در این حالت دیده می‌شود که درصورت باز کردن درپوش، لایه آلومینیومی از آن جدا شده و بطری را سیل کرده است.


 


 


 


 


 


 


ثبت سفارش

تماس با ما

آدرس: کیلومتر20 جاده قدیم کرج، شهرقدس،
بلوار 45 متری انقلاب، انتهای خیابان چمن، خیابان صنعت

تلفن:          46897086 -021

فکس:         46862890 -021

ایمیل:         info@behafarinco.ir

SANADATA | SanaCMS 7.3

بسته بندی,دستگاه های بسته بندی,سازنده دستگاه,بستهبندی,ماشین سازی به آفرین ,سازنده ماشین آلات,ماشین آلات صنعتی