• کد رهگیری

بسته بندی

تاریخ:۱۳۹۱/۰۷/۱۰


 

 

بسته بندی

 

 

ماشین آلات بسته بندی، ماشین سازی به آفرین سازنده ماشین الات و دستگاههای بسته بندی

 

ماشین سازی به آفرین طراح و سازنده دستگاهها و ماشینهای بسته بندی ، انواع دستگاههای بسته بندی مایعات و ساخت ماشین آلات بسته بندی پودر

طراح و سازنده ماشین آلات کامل مایعات اهم از دستگاههای خطی و ماشینهای روتاری

ساخت انواع ماشین پرکن مایعات رقیق و غلیظ از یک نازل به صورت دستگاه نیمه اتومات تا سی و شش نازل به صورت ماشین الات خطی و روتاری

طراحی و ساخت دستگاهها و ماشینهای درب بند به صورت خطی و روتاری

ساخت انواع دستگاه بطری شوی خطی و روتاری

ساخت انواع ماشین های پرکن گالن و دستگاه بشکه پرکن

واردات انواع دستگاه سیل القایی دستی و سیل القایی اتوماتیک، سیل هواخنک و آب خنک

ساخت انواع ماشین آلات بسته بندی شیرینگ پک نیمه اتومات و تمام اتوماتیک

ساخت دستگاه تونل لیبل شیرینگ

انواع دستگاههای میز ترافیک و نوار نقاله (کانوایر) در ابعاد مختلف

طراح و سازنده ماشین الات و دستگاههای پودری

دستگاه میکسر پودر جهت اختلاط پودرهای همگن و ناهمگون

ساخت انواع دستگاه مخلوط کن پودراز ظرفیت 100 لیتر الی 10000 لیتر به صورت استیل یا آهن

ساخت انواع دستگاه پودر پرکن ، ماشینهای پرکن پودر خطی و روتاری از کمترین ظرفیت به صورت دستی، نیمه اتومات یا تمام اتومات

ساخت ماشین انتقال پودر

ساخت و طراحی انواع کیسه پرکن

طراحی و ساخت انواع خردکن،آسیاب چکشی  و آسیاب غلتکی و امکان نصب آن روی دستگاه مخلوط کن پودر جهت اختلاط بهتر پودرهای همگن

ساخت انواع دستگاه مخزن استیل و آهن ، مخازن تک جداره ، مخازن دوجداره و مخازن سه جداره، مخزن میکسردار و مخازن نگهداری بدون میکسر، طراحی و ساخت و نصب انواع مخازنو میکسرهای پودر بر روی سیستم لودسل جهت توزین نمودن مواد

 

امروزه صنعت بسته‌بندی به‌عنوان یکی از مولفه‌های مهم و تعیین‌کننده در صادرات غیرنفتی محسوب می‌شود. بسته بندی علم، هنر و فناوری قرار دادن و محافظت محصولات برای توزیع، ذخیره، فروش و استفاده‌است. بسته بندی همچنین اشاره دارد به مراحل طراحی، ارزیابی، و تو لید بسته‌ها. هر نوشته‌ای چه الکترونیکی یا گرافیکی مربوط به بسته و یا برچسب جداگانه ولی مربوط به بسته را برچسب زنی بسته می‌گویند.

 
 

                       

         

 

بسه بندي در بهترين تعريف به عنوان يك سيستم هماهنگ توصيف مي شود كه هدف از آن آماده سازي كالا جهت حمل و نقل، توزيع، انبار كردن و فروش و مصرف است. بسته بندي يك عمليات تجاري پيچيده، پويا، علمي، هنري و بحث آفرين است كه بنيادي ترين شكل خود ،كاركرد هاي محافظت، نگهداري، حمل و نقل، اطلاع رساني فروش را شامل مي شود .بسته بندي نوعي عملكرد خدماتي است كه به خودي خود نمي تواند وجود داشته باشد زيرا به يك كالا نيازمند است .اگر كالا يي وجود نداشت، هيچ نيازي به بسته بندي نبود. بسته بندي كاركردهايي كه ماهيت فني دارند گرفته تا آنهايي كه به بازاريابي مربوط مي شود.
 


 

 

 

 

 

بسته بندی بطور بسیار جامعی بر زندگی ما سایه افکنده‌است، بطوریکه ما در تمام اطراف خود آن را مشاهده می‌کنیم. وظیفه اصلی بسته بندی محافظت از محصول است، اما بسته بندی با برچسب قابل فهم یا بسته بندی خوب این امکان را به ما می‌دهد تا متوجه شویم چه نوع محصولی داخل جعبه قرار دارد.

مقوله بسته‌بندی محصولات با هدف فروش و بازاریابی مناسب در مناطق مختلف جهان، موضوعی است که در سال‌های اخیر، جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده و به عامل مهمی در فروش کالا تبدیل شده است. اگر بسته‌بندی یک محصول زیبا و مناسب، دربرگیرنده مشخصات و معرف آن محصول باشد، به همان اندازه، از بازار و فروش مناسبی برخوردار خواهد بود.

 

 

 
 

بسته بندی و برچسب زنی بسته‌ها چندین هدف دارد:

حافظت فیزیکی - اشیاء قرار داده شده درون جعبه نیاز به محافظت در برابر سایر چیزها مثل ضربه، لرزش، فشار، حرارت و غیره... دارند.

* مانع محافظتی - محافظت در برابر عدم ورود اکسیژن، بخار آب، گرد و خاک و...، غالبا لازم است. عدم نفوذپذیری بسته یک فاکتور اساسی و مهم در طراحی است. در بعضی از بسته ها از ماده خشک کننده یا جذب کننده اکسیژن برای کمک به طول عمر بسته استفاده می‌شود. فشار هوای تعدیل شده یا کنترل شده نیز در بعضی از بسته‌های غذا گنجانده شده‌است. تمیز، تازه و مطمئن نگه داشتن محتویات داخل بسته برای طولانی شدن عمر محصول یکی از توابع اصلی است.

* پوشاندن یا تراکم - کالاهای کوچک در یک نوع به دلایل تولیدی و کارایی بیشتر با یکدیگر بسته‌بندی می‌شوند. برای نمونه یک بسته ۱۰۰۰ تایی پنسیلین از جهت حمل بهتر و کاراتر، مناسب تر از ۱۰۰۰ بسته جدا پنسلین می‌باشد. مایعات، پودرها و روان کننده‌ها نیاز به پوشاننده دارند.

* اطلاع رسانی - اطلاعاتی مانند نحوه استفاده، ترابری، حذف یا نابود کردن بسته‌ها یا محصولات در اغلب موارد در بسته‌ها بصورت برچسب یا روی بسته وجود دارد. در بعضی از محصولات غذایی، دارویی، پزشکی و شیمیایی اطلاعات نیاز به تائید دولتی دارند.

* ایمنی - بسته بندی می‌تواند یک نقش مهم و اساسی را در کاهش ریسک امنیتی برای سلامت محموله باشد. بسته‌ها با عایق مقاومتی بهتر می‌توانند برای کاهش آسیب و همچنین جلوگیری از دستبرد به محصول مطلوب تر شوند.

* سهولت - بسته‌ها می‌توانند ویژگی‌هایی را به همراه داشته باشند که باعث سهولت در توزیع، جابه جایی، نمایش، باز نمودن، بستن دوباره، فروش، استفاده و استفاده مجدد گردند.

 
 

 

   

           
 

 

شیرینگ پک،   شرینگ پک،  شیرینک پک،  شرینک پک،  تونل لیبل شیرینگ

مخلوط کن پودر، ریبون بلندر،  میکسر پودر،  میکسر مایع


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دیدگاه خود را بیان کنید