دستگاه میکسر و هم زن

سوماتروپین

پنج‌شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
Thursday, June 27, 2019
behafarinco

 

 

این دارو استروئید و یا دارویی آنابولیک نیست. این دارو ترشح طبیعی تستسترون در بدن مردان را تشدید می کند. از این دارو برای باز گرداندن میزان ترشح طبیعی تستسترون به حالت نرمال به همراه دوره¬می باشد. این دارو که از ادرار زنان باردار تهیه و استحصال می گردد، در داروخانه های بسیاری از کشورها برای فروش عرضه می شود. این دارو با نام های تجارتی مختلف تهیه و عرضه می شود که از معروف ترین و پر مصرف ترین آن ها می توان به «Pregnyl» و «Profasi» هورمونهای رشد انسانی) آزاد شده، خود مستقیما تاثیرنمی گذارد، بلکه فقط کبد را جهت تولید و پخش فاکتورهای رشد شبه انسولین تحریک می کند. فاکتورهای رشدتاثیرات گوناگونی بر بدن می گذارند. تنها مشکل اینست که کبد چون به میزان محدود از این مواد تولید می کند پس تاثیر محدودی خواهد داشت.اگر هورمونهای رشد تزریق شوند، آنها فقط کبد را جهت تولید و پخش این مواد تحریک می کنند و همچنان تاثیر مستقیم ندارند.

 

 هورمونهای سوماتوتروپیک STH ، ترکیب پیشنهادی برای ورزشکاران سه اثر تقویتی دارد، که عبارتند از:

 الف) سوماتروپین اثر آنابولیک (بافت سازی) قوی دارد و سبب افزایش ساخت پروتئین می شود که خود را به صورت گسترش سلولهای ماهیچه ای و افزایش سلولهای ماهیچه ای نشان می دهد. جالب اینجاست که این تغییرات با مصرف استروییدها بدست نمی آید. این شاید تنها دلیلی است که سوماتروپین به عنوان قویترین هورمون آنابولیک محسوب می شود.

 ب) دومین اثر سوماتروپین تاثیربسیاربر سوزاندن چربیهاست. بیشتر بدنهای چاق در هدایت انرژی جهت کاهش شدید چربیها و یا ورزشکاران در افزایش مصرف کالری و انرژی از آن استفاده می کنند.

 ج )نکته سوم که اغلب به آن بی­توجهی می شود اینست که سوماتروپین تقویت کننده بافتهای پیوندی، زردپیها و غضروفها می باشد، که می تواند دلیل اصلی برای افزایش قابل ملاحظه قدرت ورزشکاران باشد.بعضی بدنسازها و پاورلیفتینگ کارها اعلام کرده اند که مصرف همزمان استروییدها و سوماتروپین نه تنها باعث افزایش قدرت ورزشکارمی شود، بلکه آنها را ازآسیب نیزحفظ می کند. با وجود این ویژگیهای مثبت، پس چرا هنوز کسانی هستند که استدلال می کنند سوماتروپین هیچ فایده ای برای ورزشکاران ندارد؟ این افراد ورزشکارانی هستند که سوماتروپین را امتحان کرده و متاسفانه دلسرد شده اند.

حال با تمام این حرفها ، استفاده کردن یا نکردن از سوما به پای خودتون ، اما تجربه ی من ایجاب میکنه ازتون تقاضا کنم تا جایی که میشه از این داروی هورمونی استروئیدی استفاده ای نکنید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
ثبت سفارش

تماس با ما

آدرس: کیلومتر20 جاده قدیم کرج، شهرقدس،
بلوار 45 متری انقلاب، انتهای خیابان چمن، خیابان صنعت

تلفن:          46897086 -021

فکس:         46862890 -021

ایمیل:         info@behafarinco.ir

SANADATA | SanaCMS 7.3

بسته بندی,دستگاه های بسته بندی,سازنده دستگاه,بستهبندی,ماشین سازی به آفرین ,سازنده ماشین آلات,ماشین آلات صنعتی