دستگاه میکسر و هم زن

اشنایی با 4 میوه برای زیبایی پوست

پنج‌شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
Thursday, June 27, 2019
behafarinco

 

 

 

 

  انگور در طب سنتی هند به انگور «خون گیاهی» یا «مروارید حیات» گفته می شود و هزاران سال است که از آن برای درست کردن مواد آرایشی - زیبایی و فیتوتراپی یا همان درمان بیماری ها با داروهای گیاهی استفاده می شود.

لیفتینگ ویتامینه این میوه ی پرطرفدار در تابستان نیز همانند زمستان باعث ایجاد آرامش می شود زیرا دارای خواص بی شماری است.

 

خواص زیبایی پرتقال: پرتقال همانند لیموترش سرشار از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها است. پرتقال هر چه شیرین تر باشد خواص قابضی بیشتری دارد و می تواند پیری سلول ها را به تأخیر بیندازد و از پیدایش چین و چروک جلوگیری کند. این میوه ی خوش طعم همچنین باعث رطوبت پوست شده و از خشکی آن در مقابل نور خورشید جلوگیری می کند. پرتقال در خدمت سلامت: پرتقال سیستم دفاعی طبیعی بدن را تقویت می کند و از آن (و همچنین پوست) در مقابل آسیب های خارجی حفاظت می کند. پرتقال مقوی تر از لیموترش است و در صورتی که بدن با استرس، خستگی یا فشارهای کاری درگیر شده باشد باعث آرامش و تسکین بافت های آسیب دیده می شود. در نهایت باید بگوییم که پرتقال در مبارزه با میگرن و کوفتگی بسیار موثر عمل می کند. همه نوع پوستی، حتی پوست های حساس نیز می توانند از خواص زیبایی پرتقال بهره مند شود.

 

گوجه فرنگی: مرطوب کننده ی پوست شاید خیلی نیاز به توضیح نداشته باشد که خیار خواص مرطوب کنندگی و پاک سازی دارد.

 

خواص زیبایی گریپ فروت: گریپ فروت ضدعفونی کننده، قابض و تقویت کننده است. این میوه ی پرخاصیت، همه ی نوع پوستی را تقویت و بازسازی می کند و پوست های چرب را تمیز و پاک سازی می کند. همچنین از این میوه برای تقویت و شادابی پوست سر استفاده می شود. گریپ فروت در خدمت سلامت: گریپ فروت مدر است و از این رو توکسین ها یا همان سموم بدن را دفع می کند و احتباس آب را کاهش می دهد. این میوه ی پرطرفدار جریان خون را افزایش می دهد و باعث لاغری و همچنین سلامت کلیه ها می شود. از این گذشته گریپ فروت درمان طبیعی افسردگی به شمار می رود. افرادی که پوست های چرب و میکس دارند می توانند با خیال راحت از خواص زیبایی گریپ فروت استفاده کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
ثبت سفارش

تماس با ما

آدرس: کیلومتر20 جاده قدیم کرج، شهرقدس،
بلوار 45 متری انقلاب، انتهای خیابان چمن، خیابان صنعت

تلفن:          46897086 -021

فکس:         46862890 -021

ایمیل:         info@behafarinco.ir

SANADATA | SanaCMS 7.3

بسته بندی,دستگاه های بسته بندی,سازنده دستگاه,بستهبندی,ماشین سازی به آفرین ,سازنده ماشین آلات,ماشین آلات صنعتی